KORUMALI FUTBOL MİLLİ TAKIM ÇALIŞMALARI…

  • in

Amerikan Futbolu (Korumalı Futbol) as başkanlığımız Koç kadrosunun oluşturulması ve mini kampların planlaması ile ilgili ön çalışma yaparak Milli Takım çalışmalarına başlamıştır.

Amerikan Futbolu (Korumalı Futbol) as başkanlığımız Koç kadrosunun oluşturulması ve mini kampların planlaması ile ilgili ön çalışma yaparak Milli Takım çalışmalarına başlamıştır.
Milli takım teknik kadrosu aşağıdaki şekilde belirlenmiştir:
Erdem Özsalih – Genel Koordinatör
Emrah Asilyazici – Head Coach
Eren Galioğlu – LB Coach
Saygun Ofluoğlu – DL Coach
Osman Reşat Altınay – DB Coach
Burak Şenyuva – QB Coach
Alper Akbal – OL Coach
Sezer Kumru – RB Coach
Erkin Palaz – WR Coach
Ozan Bayrak – Asst. Coach
Milli takım teknik heyeti, bütün takımlardan çok geniş bir oyuncu kitesinin değerlendirilebileceği 4 seanslık mini kamplarla takım oluşturma sürecini başlatmayı planlamaktadır.
 
Bunun için belirlenen dört seansın tarihleri aşağıdaki gibidir:
 
– 29 Temmuz Cumartesi İzmir
– 30 Temmuz Pazar İstanbul
– 5 Ağustos Cumartesi Ankara
– 6 Ağustos Pazar İstanbul
Bu 4 mini kampın günlük programı şu şekilde planlanmaktadır:
· 09:00 – 12:30 Oyuncu fiziksel özelliklerinin ölçülmesi
· 15:00 – 17:00 Toplantı ve mülakatlar
· 17:00 – 20:00 Pozisyonel antrenman seansı
Bu 4 mini kampa davet edilecek sporcuların isimleri, takımları ve davet edildikleri kamp tarihi ilk kampın en geç bir hafta öncesinde duyurulacaktır. Belirlenen tarihlerde mazereti olan sporcular, teknik ekiple iletişime geçerek diğer üç alternatif kampa katılabilir. Kamp tarihlerinde sakatlığı olan sporcuların da hazır bulunarak teknik ekibe sakatlıkları ve hedefleriyle ilgili bilgi vermeleri uygun olacaktır. Mini kamp tarihlerinde belirlenen şehirlerde bütün gün kullanılabilecek uygun zemin koşullarına sahip sahaların tahsis edilmesine ihtiyaç vardır.
Mini kamp ölçüm seanslarında, her dört kamp gününde de sporcuların bench press, 40 yard koşu, üç koni drili, L drili, uzun atlama ve zıplama(opsiyonel) dereceleri ölçülecektir.
 
Türkiye Ragbi Federasyonu
www.trf.gov.tr

 

Print Friendly, PDF & Email